Limfodrenažinis masažas


Limfodrenažinis masažasSilpnėjant jungiamajam audiniui, kuris kartu su elastinga oda ir susitraukinėjančiais raumenimis atlieka „pompos” vaidmenį, lemiantį limfos tekėjimą, audiniuose susilaiko skysčiai su visais juose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms – jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios. Pakinta ir oda – ji tampa grublėta, primenanti apelsino žievelę (tai vadinama celiulitu).

Limfodrenažinio masažo metu iš ląstelių išstumiami toksinai, šlakai, susilaikę skysčiai. Principas – manžetės, į kurias patenka suspaustas oras. Manžetėse spaudimas pasiskirsto tolygiai, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojamą masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, kyla blauzdomis ir šlaunimis aukštyn iki sėdmenų ir juosmens. Po to vienu metu slėgis visose manžetėse nukrinta, ateina kita banga. Net po vienos 30 minučių procedūros rezultatai matomi ir jaučiami – sumažėja apimtys, rūbai ir batai pasidaro laisvesni, tai ypač juntama šlaunų ir liemens srityse. Pilvo manžetė padeda suploninti liemenį, stimuliuoja žarnyno motoriką, gerina virškinimą.

Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas:
• limfos nutekėjimo sutrikimų gydymui ir profilaktikai;
• tinka išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms bei po jų operacijos;
• turint viršsvorį, celiulitą, sudribusią odą.

Vakuuminis masažas

Vakuuminis kūno masažas 1JPGVakuuminis masažas – viena iš efektyviausių procedūrų, mažinanti kūno apimtis ir celiulitą.


Šios procedūros metu suskaidomas poodinis riebalinis audinys, pašalinami susikaupę toksinai bei skysčių perteklius, masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi, skatinama kolageno ir elastino gamyba, todėl sumažėja randai ir strijos.

 

REABILITACIJOS IR GROŽIO CENTRAS
Rusnės g. 6, Šilutė 

(trečias aukštas)

Tel. (8 441) 61624
Mob. + 370 685 63041
El.p. reabilitacija@medakma.lt


Darbo laikas:
I-V 8.00-18.00

Ligoniu kasa     savivaldybe